

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Gecko |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.8A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
61002421121
LSHM-120-04.0-L-DV-A-S-TR
QTH-020-05-L-D-DP-A
62401621722
TSM-106-01-L-DV
FTM-110-03-L-DV
TFM-140-01-S-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00