

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | BTH |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 275.0 V |
M80-8510842
TSM-105-01-L-SH-A-K-TR
02529041201
M80-8530642
2-1761605-6
BBS-114-G-C
09185646902
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00