

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FTE |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 750.0mA |
| Mating Pin Length | 19.05mm |
TFM-105-01-L-D-RE1-WT
TSM-104-01-S-DV-P
N3428-6002RB
4-2394070-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00