

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX8C |
| Pitch | 0.6mm |
| Number of Contacts | 140 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 400.0mA |
| Voltage Rating | 100.0 V |
QMS-052-09.75-SL-D-A-K-TR
T816110A1S101CEU
FTSH-103-02-L-DV
M20 9763646
354095 / 354095-E
AWHW 10G-SMD
66102021621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00