

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HIF6 |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 500.0mA |
| Voltage Rating | 125 V ac |
ERM5-030-02.0-L-DV-TR
TSW-150-14-T-D
TSW-123-07-T-D
TSW-111-14-G-D
FTSH-125-01-F-DV-K-P-TR
IPL1-103-01-L-D-RA-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00