

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120 V ac/dc |
N2520-5002RB
FAP-16-07#2
LSHM-120-04.0-F-DV-A-N-K-TR
TFM-103-01-L-D-RE1-WT
HDASF020YC-000
HIF3BD-10PA-2.54DSA(63)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00