

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PS |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | 10SD |
| Current Rating | 3.0A |
| Tail Pin Length | 2.92mm |
| Mating Pin Length | 4.4mm |
QTH-090-01-F-D-A-K
ERM8-030-01-L-D-RA-L-TR
811-S1-010-10-015101
BBL-110-G-F
HTST-108-01-L-DV
62501422021
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00