

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ERM8 |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
77313-102-72LF
FTSH-105-01-L-DV-K-A
09185206324
TMS-112-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00