

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
LSS-150-01-L-DV-A
BTE-040-01-F-D-A
TFM-105-02-L-D-WT-K
638263222008
TSM-120-02-L-DV
MHDAS2M008YDE60
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00