

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX10 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 88 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
B24P-SHF-1AA (LF)(SN)
10162688-205202CLF
FSH-110-04-L-RA-SL
EHF-120-01-L-D-SM-P-TR
TSM-106-01-L-SH-A
N3432-6302RB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00