

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
N3408-6202RB
811-S1-008-10-014101
TSM-120-01-S-DV-P-TR
09185266904
09185107324
TSW-106-26-G-D
IPBT-108-H2-T-D-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00