

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | IP5 |
| Pitch | 4.0mm |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.3A |
| Voltage Rating | 200.0 V |
TSW-120-15-G-S
TSM-110-02-L-SV
AW140-EA-G36H
A3A-14PA-2SV(71)
FTE-120-02-G-DV
TST-112-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00