

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX18 |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3.0mA |
| Voltage Rating | 100.0 V |
IPBT-103-H1-T-S-K
09185406902
FTSH-105-01-F-DV-K-A-P
N3428-6002RB
EHF-110-01-L-D
DF11-16DP-2DSA(01)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00