

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TFML |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
TSM-105-02-L-DH
IPL1-112-01-L-D-RA-K
BBL-132-G-E
TST-105-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00