

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3.0A |
| Series Number | 90130 |
| Voltage Rating | 350.0 V |
TSW-125-14-L-S
TFM-110-01-S-D-RA-1
FTM-104-02-L-DV
09185347324
N2510-5002RB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00