

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | ER8 |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 500.0mA |
| Tail Pin Length | 1.07mm |
| Mating Pin Length | 3.23mm |
| Voltage Rating | 300.0 V |
G125-MV10605L1P
IPBT-102-H1-T-S-K
DF12NC(5.0)-30DP-0.5V(51)
TFM-130-01-L-D-RE2-WT
B24P-SHF-1AA (LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00