

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Gecko |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.8A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
BTH-030-01-L-D-A-K
A3B-40PA-2DS(51)
FTMH-120-03-L-DH
TFC-125-02-F-D-A
TSM-117-01-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00