

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | BBS |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.0A |
| Tail Pin Length | 3.18mm |
| Mating Pin Length | 3.18mm |
M80-8280842
B06B-J21DK-GGXR (LF)(AU)
STMM-107-02-T-D
504255 / 504255-E
HTSW-108-07-F-D
T2M-115-01-L-D-RA-WT
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00