

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX8C |
| Pitch | 0.6mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 400.0mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
SHF-115-01-L-D-TH
UMPT-02-01.5-L-V-S-W-TR
MHDAS2M016YDE60
638263222008
SHF-105-01-L-D-SM-K-TR
S40B-PUDSS-1(LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00