

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | A3 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Mating Pin Length | 3.5mm |
| Voltage Rating | 200 V ac |
62003211121
62702020621
3-6318491-6
3-1761606-1
QTH-090-01-L-D-A-K
FTSH-108-01-LM-DV-K-P-TR
B22P-SHF-1AA (LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00