

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | 234208 |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Vertical |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | PCB |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.1A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Gender | Male |
M20-9980446
QMS-026-05.75-H-D-A-K-TR
662304231822
TST-105-04-T-D-RA
HIF3BA-20PA-2.54DSA(63)
FX23-60P-0.5SV15
2-5499206-4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00