

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | HIF3H |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 300.0 V |
STMM-110-02-S-D-SM-K-TR
TFM-120-02-L-DH
09185407324
2-1761606-9
802-10-010-30-507101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00