

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX30B |
| Pitch | 3.81mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 10.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
HTSW-116-07-G-D
QTS-025-02-L-D-A
813-S1-006-10-017101
M80-8281242
2-1445053-2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00