

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TFML |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
M52-040000P2045
61201421721
ESHF-110-01-L-D-SM
FX8C-100P-SV(91)
TST-107-04-L-D-RA
UMPT-02-01.5-L-V-S-W-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00