

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Series Number | 90131 |
| Tail Pin Length | 2.9mm |
| Mating Pin Length | 6.75mm |
| Voltage Rating | 350.0 V |
FTSH-105-01-L-DV-007-K-TR-1
M52-040023V2545
EHF-110-01-F-D-SM-LC
62533020621
TSW-118-07-S-D
TSW-109-07-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00