

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | QTH |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 125.0 V |
SM30B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
10153118-132KALF
AWHW 20G-SMD
ERM8-030-05.0-L-DV-L-TR
613032243121
IPBT-103-H1-T-S-RA-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00