

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 8.5A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 600.0 V |
TSW-113-14-G-D
TSW-108-07-G-T
87409-110LF
SHF-110-01-L-D-SM-LC
LSHM-140-02.5-L-DV-A-S-K-TR
62532620621
TSM-106-01-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00