

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120.0 V |
MHDAS2M026YCE11
G125-MS12005L3P
TX25-80P-8ST-N1E
AWL254-DG-G72D
B16B-PADSS-1F(LF)(SN)
T816120A1S102CEU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00