

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | PMC Mezzanine |
| Pitch | 1.0mm |
| Number of Contacts | 84 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.0A |
| Series Number | 71741 |
| Voltage Rating | 100.0 V |
171977-0005
TSW-105-22-G-D
832-80-018-10-001101
1-1586041-2
TSW-113-07-L-D
B9B-PH-SM4-TB(LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00