

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Series Number | 90130 |
| Voltage Rating | 350 V ac/dc |
09185166324
231-138/001-000
4-2399609-3
62503422021
DF11C-24DP-2V(57)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00