

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX20 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 500.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
09185167904
M80-8281242
TSW-125-11-G-D
62704420621
IPL1-102-02-L-S-K
M30-6000846
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00