

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | BTH |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 175.0 V |
QRM8-026-01-L-RA-GP
95278-101-20LF
QTH-040-01-L-D-DP-A
M20-9983646
TSM-106-02-L-SH-A
690368182672
T821116A1R100CEU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00