

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX8C |
| Pitch | 0.6mm |
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 400.0mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
TSM-108-02-T-DV-LC-TR
M80-8510842
B04B-JWPF-SK-R (LF)(SN)
TMM-104-01-L-D-SM-P-TR
832-80-020-20-001101
FSI-115-03-G-D-AD
TSM-120-01-S-DV-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00