

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | LSHM |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 160.0 V |
IPBT-102-H2-T-D-K
DF13-10P-1.25H(76)
TSM-116-01-T-SV-P-TR
T816114A1R101CEU
DF50-50DP-1V(51)
MHDAS2M040YDE10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00