

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | BergStak |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 800.0mA |
| Series Number | 61083 |
| Voltage Rating | 100.0 V |
61202421721
HIF3BD-10PA-2.54DS(63)
TSW-150-08-L-D-RA
LSHM-120-04.0-L-DV-A-S-K-TR
206832-0402
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00