

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSW |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 7.6A |
| Tail Pin Length | 2.41mm |
| Mating Pin Length | 2.67mm |
| Voltage Rating | 550 V ac |
61083-041400LF
813-S1-004-10-016101
3-5353652-6
TSW-125-08-L-S
10112684-G03-12ULF
S40B-PUDSS-1(LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00