

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Datamate L-Tek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 120.0 V |
QTH-060-01-H-D-A
FTSH-105-01-F-DH-C-TR
TSW-125-07-L-D
M80-8512642
HPM-08-04-T-S
TMM-112-01-L-D-SM
FTMH-120-03-L-DH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00