

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FTMH |
| Pitch | 1.0mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 2.5A |
| Mating Pin Length | 1.65mm |
TSM-117-01-L-DH
M80-8820642
62102021921
HTST-105-01-SM-DV-P-TR
TFM-115-01-S-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00