

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TFM |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
TMM-115-03-G-D
MPT-06-6.30-01-L-V
LSHM-150-06.0-F-DV-A-S-K-TR
62701021621
811-S1-007-10-015101
FTSH-103-01-L-DV
212520-1010
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00