

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
N3428-5302RB
LSHM-140-02.5-F-DV-A-N-K-TR
DF11-30DP-2DSA(01)
M80-5102642
M22-2022005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00