

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FX11 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50 V ac |
71918-240LF
231-136/001-000
62701020621
QTH-030-01-L-D-A-K-TR
IPL1-104-01-L-D-RE1-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00