

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
MHDAS2M008BE01
TSW-135-07-T-D
B02B-JWPF-SK-R (LF)(SN)
214013 / 214013-E
A3A-14PA-2SV(71)
M80-6660842
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00