

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | M40 |
| Pitch | 1.0mm |
| Number of Contacts | 41 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 500.0mA |
| Voltage Rating | 100 V ac |
TMM-113-01-G-D-SM-P-TR
T2M-115-01-L-D-SM-WT
62003221121
T816126A1S102CEU
832-80-024-20-001101
MPTC-02-16-02-01-01-L-RA-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00