

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 43045 |
| Current Rating | 8.5A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
FTS-115-01-L-D
FTMH-105-03-L-DV
LSS-150-03-L-DV-A
4-2399609-2
STMM-107-02-G-D-SM-P-TR
1-2377477-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00