

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
TSM-109-01-L-SV
QTH-060-04-F-D-A
TFM-105-02-S-D-P
62703421721
172064-0004
2-1761605-3
TSW-111-08-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00