

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
FTS-105-01-L-DV
02519091103
TFM-120-02-L-D-A
S08B-F31SK-GGXR
690367182272
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00