

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FunctionMAX FX8C |
| Pitch | 0.6mm |
| Number of Contacts | 120 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 400.0mA |
| Voltage Rating | 100.0 V |
TSM-113-02-L-DV
62401021622
TSW-111-08-G-D
8812-040-170S-F
658855603040
811-S1-003-10-016101
B20P-SHF-1AA (LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00