

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
1-2842142-0
IPL1-110-01-L-D-K
09185146903
231-540/001-000
M80-5402642
PS-40PE-D4T2-M1E
TSW-108-05-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00