

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
354187 / 354187-E
TSM-112-02-L-SV
AWHW 34G-SMD
FX8C-140P-SV(91)
TSW-110-07-S-D
254539 / 254539-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00