

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43045 |
| Voltage Rating | 250.0 V |
T1M-03-F-SV-L-P
FTS-115-01-L-DV-P
62401021622
IPL1-106-02-L-D-K
TSW-107-08-G-D-RA
N2516-5002RB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00